Blog > Komentarze do wpisu

Tunel

Kotki pozazdrościły koleżenkom z Kocio-kwiku i też dostały tunel :) Na początku odnosiły się doń bardzo nieufnie, ale powoli zdobywa ich sympatię.

Kot Patapon, jako odważniejszy, pierwszy postanowił sprawdzić, do czego to służy. Już pierwszego dnia wszedł do środka, chociaż nie okazywał zbyt dużego zainteresowania. W kolejnych dniach, gdy już wyrzucałam sobie nietrafiony zakup, Patapon chyba docenił prezent. Doszedł do wniosku, że najfajniej jest, gdy się wlezie do środka, a ktoś z zewnątrz szura ręką po tunelu. Wtedy kot szamocze się w środku i próbuje złapać zdobycz. Równie wiele frajdy przysparza przebieganie przez tunel, a także śizganie się stojąc dwoma łapkami w środku. Idealnie sprawdza się także jako miejsce zaczajenia się na Biedę, która nic nie podejrzewając, siedzi po drugiej stronie tunelu.

Mała Bieda jest bardziej ostrożna jesli chodzi o ten prezent. Bardziej interesują ją sznureczki na końcach, a do środka wchodzi niechętnie - nie mam jeszcze zdjęcia na dowód, że w ogóle tam włazi. Aby zachęcić ją do korzystania, wrzucam do środka myszkę, a Bieda zajrzy do tunelu i wyjmie zabawkę, ale równie szybko ucieknie.

środa, 09 września 2009, olisek
Tagi: zabawy

Polecane wpisy

Komentarze
2009/09/10 08:23:30
Jaki twarzowy kolor:))) U nas już nawet Gusia się przekonała do tunelu:)

Pozdrawiam.
-
2009/09/10 10:58:25
no, no takie atrakcje. Może Patapon uważa, że to jego tunel, bo był tam pierwszy i Bieda ma kategoryczny zakaz wchodzenia
-
2009/09/11 10:27:42
Niezwykle twarzowy tunel, że powtórzę za mbmm, Patapon wie w czym mu ładnie :-) Czekam na Biedę choćby na tle błękitnej, zewnętrznej strony tunelu :-)

POMÓŻ